OTELİMİZ
OTELİMİZ

Toplantı ve Organizasyon

EN ÖZEL GÜNLERİNİZ VE ORGANİZASYONLARINIZ RAKASTA BOUTIQUE HOTEL& CONVENTION CENTER'DA

UNUTULMAZ BİR MASALA DÖNÜŞÜYOR...

Rakasta Boutique Hotel & Convention Center Balo ve Toplantı salonu; Düğün, Nişan, Toplantı ve diğer organizasyonlarınız için mükemmel bir seçimdir. 400 kişi kapasiteli, klimalı, konforlu, şık ve üstün teknolojiyle donatılmış Balo ve Toplantı salonumuz en özel günleriniz ve organizasyonlarınızı unutulmaz bir masala dönüştürüyor...

İŞ DÜNYASI RAKASTA'DA BULUŞACAK...

Rakasta Boutique Hotel & Convention Center özenli ve işinde uzman ekibi; konferans, toplantı, bayi toplantısı, panel,workshop, ve farklı kurumsal etkinlikler içinde daima en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Rakasta Boutique Hotel & Convention Center dünyasında toplantı ve seminerleriniz modern bir atmosferde, çok özel hizmetlerle gerçekleşiyor.

RAKASTA DÜĞÜN

Rakasta Boutique Hotel & Convention Center Düğünleriniz için kişiye özel organizasyonlar sunuyoruz. Misafirlerimize sunduğumuz geniş servis yelpazesi ile düğün ve balayınız yıllarca boyunca aklınızdan çıkmayacak...​Yeni evli çiftlerimizin mükemmel bir balayı geçirmeleri için deniz manzaralı, jakuzili 2 suit odamız mevcuttur.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 232 532 08 31